Usługi dźwigowe Wrocław


Planujesz poważniejsze prace budowlane, remontowe lub instalacyjne na wysokości? Korzystając z usług dźwigowych naszej doświadczonej firmy K2, możesz na terenie Wrocławia i innych miast regionu wynająć profesjonalny dźwig. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem o dużym udźwigu i imponującym zasięgu wysięgnika. Oprócz tego zatrudniamy kompetentnych operatorów odpowiedzialnych za obsługiwanie żurawia samojezdnego. Dzięki naszej pomocy wiele prac wysokościowych wykonasz szybciej, a więc taniej, a do tego z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Specjalistyczny dźwig na wynajem – Faun RTF 40-3

Dysponujemy specjalistycznym, mobilnym pojazdem dźwigowym Faun RTF 40-3, który w swojej klasie ma stosunkowo niską wagą i niewielkie gabaryty. Jednak pomimo tego dźwig na wynajem we Wrocławiu cechuje się imponującymi parametrami technicznymi, z których najważniejsze to:

  • udźwig dźwigu sięga nawet do 40 ton, w zależności od tego, na jakiej wysokości znajduje się ładunek,
  • teleskopowy wysięgnik pracujący w zakresie od 9,22 m do 30 m, który można dodatkowo przedłużyć nawet o kolejne 15,4 m,
  • 3 osie, każda skrętna, co ułatwia manewrowanie dźwigiem na wąskich przestrzeniach.

Dźwig ten doskonale sprawdza się jako wsparcie przy pracach budowlanych czy remontowych na wysokości, ale także przyspiesza realizację zadań instalacyjnych np. na słupach energetycznych. Oferujemy możliwość wynajęcia dźwigu zarówno w ramach jednorazowej usługi, jak i cyklicznie, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramu.

Dźwig na wynajem we Wrocławiu
Wynajem dźwigu Wrocław

Dlaczego warto wynająć dźwig na terenie Wrocławia?

Wbrew pozorom wypożyczenie samojezdnego żurawia może oznaczać duże oszczędności pieniędzy, jeśli np. prowadzisz firmę budowlaną czy instalacyjną i regularnie wykonujesz różne prace na wysokości. Zakup dźwigu wiąże się z ogromnym wydatkiem, a do tego musisz liczyć się z wysokimi kosztami jego utrzymania. Wynajmując go od nas, unikasz wszystkich tych opłat, płacąc jedynie za czas, w którym faktycznie korzystasz ze sprzętu. Oprócz tego odciążasz się od konieczności inwestowania w uzyskanie stosownych uprawnień do obsługi takiej maszyny, czy zatrudniania doświadczonych operatorów i utrzymywania dodatkowych stanowisk pracy. Korzystając z naszych usług wypożyczenia sprzętu dźwigowego, możesz liczyć na elastyczne warunki współpracy. Dopasujemy się do Twoich potrzeb, dostarczając żurawia samojezdnego we wskazane miejsce o ściśle określonej porze, od razu zabierając się do pracy. Wynajem dźwigu we Wrocławiu przydaje się np. w przypadku:
  • budowy wysokich budynków, w tym konstrukcji dachowych,
  • przeładunku materiałów na placu budowy,
  • montowania mostów i wiaduktów,
  • naklejania banerów reklamowych na billboardach,
  • prac związanych z montażem słupów energetycznych.
Zatrudniamy doświadczonych operatorów, którzy poradzą sobie z realizacją nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych zleceń wymagających wykorzystania żurawia. Dźwig dostępny na wynajem we Wrocławiu przechodzi regularne przeglądy i jest serwisowany na bieżąco, zawsze znajdując się w doskonałym stanie technicznym. Oprócz tego sprzęt ten spełnia rygorystyczne wymogi Urzędu Dozoru Technicznego.

K2 – Usługi wynajmu dźwigu zawsze na czas

Nasza firma K2 zdobywała doświadczenie w realizacji prac żurawiem samojezdnym zarówno w Polsce, jak i na terenie innych krajów. Dzięki temu, korzystając z proponowanych usług wynajmu dźwigu, możesz liczyć na profesjonalną i przede wszystkim rzetelną realizację nawet bardzo nietypowych zleceń, wymagających od operatora dużej precyzji. Jesteśmy terminowi i zawsze gwarantujemy sprawne działanie. Oprócz tego stosujemy się do wszystkich zasad BHP, dbając o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa w miejscu pracy pojazdu dźwigowego. Jesteśmy otwarci na współpracę nie tylko z właścicielami firm – dźwig jest dostępny na wynajem również dla osób prywatnych. Nasza baza ze sprzętem znajduje się na terenie Nysy w województwie opolskim, ale zlecenia realizujemy również w sąsiednich regionach, w tym m.in. we Wrocławiu. Zapraszamy do kontaktu w celu dokładnego zapoznania się z zakresem oferowanych usług oraz sprawdzenia wolnych terminów wypożyczenia.

Najnowsze opinie

Zbigniew W.
5/5
Usługi dźwigowe na najwyższym poziomie, wszystko realizowane na czas. Serdecznie polecam
Wojciech S.
5/5

K2 jest jednym z moich sprawdzonych partnerów biznesowych zajmujących się wynajem dźwigów. Śmiało mogę polecić wszystkim współpracę z tą firmą

Krystian A.
5/5
Profesjonalnie i na czas – tak mogę podsumować współpracę z firmą K2 Wrocław
Dominik G.
5/5

Usługi dźwigowe na najwyższym poziomie. Szybki i bezproblemowy wynajem dźwigu na terenie wrocławia

Kazimierz B.
5/5

żurawie samojezdne w pełni sprawne i funkcjonalne. Polecam wszystkim.

Kamil K.
5/5

K2 usługi dźwigowe to firma, którą zdecydowanie mogę polecić każdemu!